Naujienos

 • „MUZIEJŲ PASLAPTYS“

  1Gegužės 18-ąją minėjome tarptautinę muziejų dieną.  Ta proga  Rietavo Irenėjaus Oginskio viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrius pakvietė mažuosius skaitytojus į rytmetį „Muziejų paslaptys“.

  Apie Lietuvos muziejus, jų įvairovę vaikams papasakojo vyr.bibliotekininkė Romualda Durkienė. Vaikai taip pat dalinosi įspūdžiais iš savo patirties lankant įvairius muziejus.

  Renginyje prisiminta Rietavo Oginskių  kultūros istorijos muziejaus įkūrimo istorija, aptarti Žemaitijos regiono muziejai.

  Renginio metu veikė knygų parodėlė.

  Skaityti daugiau...

 • Kūrybinės dirbtuvės

  skelbimas 2018 05 16

 • „MANO ŠEIMYNĖLĖ“

  1Rietavo Irenėjaus Oginskio viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrius pakvietė mažuosius skaitytojus į rytmetį, skirtą Šeimos dienai. 

  Apie šeimos dieną, jai skirtus renginius, apie šeimos svarbą kiekvienam žmogui su vaikais kalbėjosi vyr.bibliotekininkė Romualda Durkienė.    Vaikučiai pasakojo apie kiekvieno jų šeimos tradicijas, apie savo šeimos augintinius. Mokytoja Birutė Butkuvienė papasakojo vaikams apie savo šeimos tradicijas ir bendrus darbus su visa šeima, parodė filmuotą medžiagą.  Po to visi rytmečio dalyviai piešė savo šeimos portretą.

  Skaityti daugiau...

 • „Ką byloja lietuvių padavimai , legendos ir sakmės“

  1Rietavo Irenėjaus Oginskio viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje lankėsi  Žadvainių pagrindinės mokyklos pradinukai.  Jie dalyvavo  rytmetyje „Ką byloja lietuvių padavimai, legendos ir sakmės“.

  Vyr.bibliotekininkė Romualda Durkienė  supažindino vaikus su bibliotekoje esančiomis legendų, sakmių ir padavimų knygomis . Papasakojo apie lietuvių mitologiją.  Renginio metu buvo skaitomos įvairios legendos, padavimai, sakmės.   Kalbėta apie lietuvių deives Mildą, Gabiją, Žemyną, Laimą ir su jomis susijusias šventes.

  Skaityti daugiau...

 • MES KARTU

  1Gegužės 9 dieną visa Europa mini žemyno valstybių vienybę simbolizuojančią šventę. Taip pažymima Roberto Šumano ir jo šalininkų 1950 m. paskelbta deklaracija, suteikusi Europai postūmį vienytis. Jau ketvirtus metus iš eilės Rietavo savivaldybės viešoji biblioteka pakvietė kartu švęsti Europos dieną, kurią remia Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje. Ši šventė simbolizuoja taiką, laisvę, tarptautinį bendravimą ir bendradarbiavimą tarp Europos šalių ir jų piliečių.

  Gegužės 9 dieną Rietavo sav. Irenėjaus Oginskio viešojoje bibliotekoje prasidėjo Europos dienai skirti renginiai. Rytą pradėjome staigmena „MES kartu“ – bibliotekos lankytojus sveikinome su balionais, knygelėmis „Kelionės po Europą“. Visi norintys galėjo papuošti Europos Sąjungos žemėlapį linkėjimu – žvaigždute.

  Skaityti daugiau...