Naujienos

 • Šventė - konkursas

  Skelbimas

 • Sielos kuždesiai

  paroda

 • Propoganda: kas tai yra ir kaip atpažinti?

  Propoganda

 • Popietė vaikams Medingėnų bibliotekoje

  1Rugpjūčio 18 d. 14 val. Medingėnų bibliotekoje vyko popietė vaikams „Mįslės, patarlės, pasakos“. Vaikai sužinojo kas yra mįslės, patarlės, pasakos ir aktyviai dalyvavo pokalbyje. Popietės metu buvo menamos mįslės, patys vaikai skaitė patarles ir aiškino jų prasmę. Bibliotekos vedėja Virgina Žadeikienė perskaitė lietuvių liaudies pasaką „Ropė“. Pagal ją vaikai piešė piešinukus. Įdomu buvo tai, kad vaikai vis galvojo kokie veikėjai pasakoje rovė ropę. Popietės pabaigoje buvo padėkota visiems dalyvavusiems. Kadangi ne už kalnų rugsėjis, vaikai gavo dovanų po sąsiuvinuką ir rašiklį.

  Skaityti daugiau...

 • „KNYGOSE KVEPIA ŽOLYNAI“

  1Artėja Žolinių šventė. Ta proga, rugpjūčio 10 dieną, Rietavo savivaldybės Irenėjaus Oginskio viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriuje vyko rytmetys „Knygose kvepia žolynai“.

  Apie Žolinių šventę, apie augalų reikšmę žmogui ir gyvūnijos pasauliui vaikams papasakojo vyr.bibliotekininkė Romualda Durkienė. Ji supažindino su bibliotekoje esančiomis knygomis apie augalus, jų auginimą ir priežiūrą.

  Vaikai spėliojo mįsles, piešė savo mėgstamas gėles, pasakojo, kokių žolių arbatas geria namuose. Su vaikučiais kalbėta ir apie mūsų pievose, miškuose ir darželiuose augančius vaistinius augalus.

  Rytmečio metu skambėjo lietuvių poetų eilės apie gėles ir žolynus.

  Rietavo sav. I. Oginskio

  viešosios bibliotekos informacija

  Skaityti daugiau...