Naujienos

 • „IŠ JŲ MOKOMĖS MYLĖTI LIETUVĄ“

  DSCF3001Šių metų rugsėjo 20 dieną Juozo Tumo Vaižganto 150-osios gimimo metinės, o rugsėjo 22-ąją M.K.Čiurlionio 144-osios gimimo metinės.

  Rietavo Irenėjaus Oginskio viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrius pakvietė mažuosius skaitytojus pasikalbėti apie šias iškilias Lietuvos asmenybes.

  2019-ieji paskelbti Vaižganto metais. Apie rašytoją, literatūros istoriką, visuomenės veikėją , kunigą Juozą Tumą Vaižgantą vaikams papasakojo vyr.bibliotekininkė Romualda Durkienė, supažindino su rašytojo kūryba, buvo skaitomos ištraukos iš knygos „Valiulio pasakos“.

  Rytmečio metu kalbėta ir apie žymųjį lietuvių dailininką ir kompozitorių Mikalojų Konstantiną Čiurlionį, apie jo sąsajas su Žemaitija.  Vaikai grožėjosi dailininko kūrinių reprodukcijomis, susipažino su bibliotekoje esančiomis knygomis apie M.K.Čiurlionį.

  Skaityti daugiau...

 • Poezijos popietė

  skelbimas 2019 09 18

 • Konkursas

  skelbimas 2019 09 16

 • „VASAROS SPALVOS KNYGELĖSE“

  1Rietavo Irenėjaus Oginskio viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje vyko popietė „Vasaros spalvos knygelėse“.

  Vyr.bibliotekininkė Romualda Durkienė skaitė vaikams pasakas apie gėles. Vaikučiai skaitė lietuvių poetų eilėraščius apie vasarą.  Vaikai dalinosi vasaros atostogų įspūdžiais, piešė savo mėgstamiausią gėlę.

  Popietės pabaigoje vaikai dalyvavo Vasaros  loterijoje, vaišinosi saldainiais.

  Skaityti daugiau...

 • SVEIKINIMAI BIČIULIAMS

  1Šiltą ir saulėtą birželio 29-osios rytą  grupė Rietavo meno mylėtojų klubo „Mūza“ narių atvyko į Plungės viešąją biblioteką. Čia vyko graži šventė: Plungės literatų klubas „Vingiorykštė “ šventė savo veiklos dvidešimtmetį.  „Mūzos “ literatai ir kiti meno mylėtojai su ‚Vingiorykšte“ bičiuliaujasi jau daug metų.  Tad klubo dvidešimtmečio proga nuoširdžius sveikinimus nuo rietaviškų Plungės bičiuliams perdavė Rietavo Irenėjaus Oginskio viešosios bibliotekos direktorė Rita Dičiūnienė ir „Mūzos“ klubo kuratorė Romualda Durkienė, savo eiles renginyje skaitė Rietavo literatė Genutė Česnauskienė. „Vingiorykštės “ klubo  ilgamete nare buvo ir šviesios atminties Rietavo garbės pilietė, poetė Birutė Lengvenienė, tad jos kūrybos jumoreską šventės dalyviams paskaitė Regina Tolenienė. Renginyje dalyvavo daug svečių iš įvairių Lietuvos rajonų ir miestų literatų klubų.

  Skaityti daugiau...