• Rūta Banionytė. Šokoladas sielai

  sokoladasRūta Banionytė. Vieno populiariausių moteriškos saviugdos tinklaraščio http://www.SokoladasSielai.lt/ įkūrėja. Jį per metus aplanko daugiau kaip pusė milijono Lietuvos moterų. Ieškodama laimės apkeliavo pasaulį, dirbo modeliu Europos sostinėse, o ištekėjusi už Los Andželo turtuolio galėjo mėgautis viskuo, ką gali pasiūlyti pinigai. Tačiau pilnatvę rado ten, kur tikrai nesitikėjo... savyje.

  Ši knyga apie visas jos paieškas, klaidas, nusivylimus ir atrastas moteriškos laimės paslaptis!

  Dieną, kai paėmei į rankas šią knygą, prisiminsi kaip savo naujo gyvenimo pradžią!

 • Laura Čeber. Būk, kuo nori būti: kaip viską mesti ir daryti tai, ką nori?

  bukNepražiopsok gyvenimo!

  BŪK, KUO NORI BŪTI

  • įkvėps susikurti save darant tai, kas patinka,
  • pažadins motyvaciją siekti to, kas seniai viduje kirbėjo,
  • suteiks drąsos tuoj pat viską mesti ir daryti tai, ką nori.

  Kaip nusipiešti savo sėkmės viziją ir jos siekti darant tik tai, kas „veža“.

  Kaip nepražiopsoti gyvenimo ir viską mesti reikiamu momentu.

  Kada jaunatviškas maksimalizmas priverčia sukurti neįmanomus dalykus, o kada yra pražūtingas.

  Kaip savo blogiausias savybes priversti tarnauti tau.

  Kodėl neverta atidėti planų ateičiai, kuri gali ir neišaušti.

  Kodėl protingiausieji dirba tik samdomą darbą, o nebaigę mokslų tampa milijonieriais.

  Kaip savo ambicijomis pranokti talentinguosius.

  Kodėl sėkmingiausi yra tie, kurie pradeda verslą be cento kišenėje.

  Pradėjęs Vilniaus oro uoste dirbti krovėju, po 15 metų grįžau į oro uosto generalinio direktoriaus vietą. Nesvarbu, kas esi dabar, svarbiau, kokie tavo ateities tikslai.

  Gediminas Almantas

  O tu ar pasiryžęs būti tuo, kuo nori būti?

 • Juozas Pabrėža. Žemaičių kalba ir rašyba

  pabrezaMonografijoje sistemingai ir nuosekliai aprašomas svarbiausias ir išskirtiniausias žemaičių tradicinės kultūros elementas – žemaičių kalba. Su gausiais pavyzdžiais išryškinamos, apibūdinamos esminės žemaičių kalbos garsų tarimo, kirčiavimo, priegaidžių, morfologijos, sintaksės ir leksikos ypatybės. Dėstomi svarbiausi žemaičių rašybos dalykai, patariama, kaip gyvą žemaitišką žodį išguldyti rašte. Kaip žemaičių kalbos savitumo, sodrumo, gyvybingumo įrodymas pateikiami autentiški žemaičių kalbos tekstai iš įvairių Žemaitijos vietų. Duodama iškilesnių žemaitiškai rašiusių ar rašančių autorių prozos ir poezijos pavyzdžių.

 • Anglų kalba pradedantiesiems ir pasiekusiems vidutinį lygį (A1-B1)

  angluAnglų gramatikos pagrindai - supažindina su asmeninių įvardžių, prielinksnių, daiktavardžių, būdvardžių (ir jų laipsniavimo) vartojimo principais. Taip pat pristato žodžių eiliškumą sakiniuose, sakinių sudarymo būdus, kiekinius ir kelintinius skaitvardžius ir kt. 

  Anglų laikai ir veiksmažodžiai - pristato svarbią informaciją apie pagrindinius anglų kalbos laikus, veiksmažodžių rūšis/tipus, jų vartojimą ir asmenavimą. Šioje dalyje taip pat pateikiamas pagalbinių, modalinių ir netaisyklingųjų veiksmažodžių sąrašas ir jų asmenavimas. 

  Lietuvių-anglų ir anglų-lietuvių žodynas - sudarytas iš beveik 20 000 antraštinių žodžių, pristatančių įvairių žmogaus gyvenimo ir veiklos sričių leksiką. 

  Teminis anglų-lietuvių žodynas - tai 49 teminių sričių žodžiai, sugrupuoti pagal svarbiausias gyvenimo ir veiklos sritis, padalinti į dar smulkesnes grupes. Pavyzdžiui, teminėje grupėje „Animals and Plants“ galima rasti amphibian and reptiles, mammals, birds, isect, domestic animals, trees, fruit trees, flowers. 

  Angliški posakiai - apie 3 000 dažniausiai vartojamų ir populiariausių angliškų posakių su jų lietuviškais atitikmenimis; reikalingi priežodžiai ir patarlės.

 • Ramunė Murauskienė. (Ne)tobulos moters užrašai

  uzrasaiKūrybingos ir gyvenimą mylinčios psichologės Ramunės Murauskienės užrašai skirti (ne)tobuloms moterims, jų dukroms ir anūkėms. Radikalus atvirumas, nuoširdumas, jautrumas moters esybei, psichologinės įžvalgos ir dvasingas palydėjimas. Knyga „(Ne)tobulos moters užrašai“ įkvepia nesuvaidintam gyvenimui. Skaityk, jausk ir būk savimi!

  Tavo kūnas yra tavo sielos namai. Tavo pyktis – tai ne tu. Pastabomis svaidosi tik vargšai. Kai neturi kuo sumokėti už laimę ir sėkmę, parduok karūną. Gali būti ir gerai. Nėra taisyklių, kaip gyventi. Eik džiaugsmo keliu. Noras mylėtis priklauso tau. Būk balta varna. Nerink supuvusių bulvių, nes jas teks valgyti. Nesistenk atrodyti – būk!

  Tai knyga ne apie tai, kaip keistis, o kaip pamilti save tokią, kokia esi!

  Radikalus atvirumas, meilė, tikėjimas!

 • Janet Geringer Woititz. Artumo siekis

  siekisBestselerio „Suaugę alkoholikų vaikai“ autorės knyga.

  Amerikiečių psichologė ir „Suaugusių alkoholikų vaikų“ judėjimo pradininkė Janet Geringer Woititz knygoje „Artumo siekis“ aptaria sunkumus, su kuriais kurdami artimus santykius susiduria augusieji nedarniose šeimose. Remdamasi ilgamete darbo patirtimi, autorė siūlo vertingų patarimų, kaip užmegzti sveikus, tvirtus ryšius bei įveikti partnerystę užklupusias bėdas.

  Perskaitę šią knygą „Artumo siekis“ išmoksite:

  • atpažinti šeimos įteigtas nuostatas, kurios trukdo kurti sveikus artimus ryšius;

  • užduoti sau klausimus, padėsiančius išsiaiškinti, ar jūsų puoselėjami santykiai turi ateitį;

  • užbėgti už akių nesusipratimams, kurie santykiams gali pridaryti žalos;

  • išreikšti jausmus ir išsakyti baimes;

  • priimti tvirtus sprendimus, kai santykiai nesiklosto.