• Christy Mckellen. Septynios dienos su prancūzu

  7Indigai Hjus patinka rūpintis kitais. Tačiau vieną dieną palikta mylimojo ji nusprendžia rūpintis tik savimi ir išvažiuoja atostogauti į Amalfio pakrantę. Mergina tikisi išsigydyti sielos žaizdas mėgaudamasi geru maistu, gražiais vaizdais ir vienuma... Puikumėlis! Čia ji sutinka turtuolį Žiuljeną Moro. Cinišką, aistringą ir ką tik išsiskyrusį. Tokio vyrų derėtų vengti, juolab, jei iškyla grėsmė jį pamilti.

 • Kira Sinclair. Jūrinis romanas

  romanasTrijų knygų serija „Sėkmės ieškotojai“. Pirma knyga

  Kai kelią pastoja gundanti kliūtis.
  Buvęs jūrų ruonis Džeksonas Dahanas beveik dešimt metų praleido ieškodamas sudužusios „Chimeros“ – pasak gandų, auksą gabenusio laivo. Dabar jis kankinamai arti didžiausio gyvenime atradimo. Nors konkurentų narų komanda lipa ant kulnų, Džeksonas pasiryžęs nusigauti į katastrofos vietą pirmas. Ir tikrai nesitiki, kad kelią pastos gundanti kliūtis...
  Tapti narų komandos vadove Lorelei Lankaster yra didžiausias jūrinis košmaras. Laimei, niekas geriau neišblaško vandens baimės už aistringąjį Džeksoną. Su juo Lorelė pamiršta viską – netgi tai, kad šis vyrukas – pasipūtęs pašlemėkas. O kai nuo gundančių žodžių pereinama prie aistra alsuojančių naktų, Lorelė pasijunta pakliuvusi į tikrus spąstus.

 • Regina Kyle. Nenugalima aistra. 2 knyga

  aistraKeturių knygų serija „Viliojimo menas“. Antra knyga

  Pagunda prieš akis.
  Geibas Nelsonas galėtų tapti puikiu apygardos prokuroru, tereikia pagerinti jo įvaizdį, kad rinkėjai pultų balsuoti. Devinė Padila gali padėti jam atskleisti savo žavesį ir patrauklumą, bet tik mainais už profesionalią teisinę pagalbą ieškant dingusio brolio. Geibui ne prie širdies tokios merginos, bet kažkodėl jį nenugalimai traukia prie Devinės. Ir nesvarbu, tai padeda jo įvaizdžiui ar ne.
  Devinė mano, kad jai bus lengva laikytis susitarimo sąlygų. Deja, Geibas – vienas iš patraukliausių Manhatano išpuikėlių, o nuo jo bučinių ji išsyk užsiliepsnoja. Tačiau kiekvienoje sutartyje visada kas nors įrašoma smulkiu šriftu. Jų dalykiniams santykiams tampant vis malonesniems, Devinė supranta, kad sielos parduoti neteks... tik širdis jau nebebus laisva.

 • Regina Kyle. Jausmų uždanga. 1 knyga

  uzdangaKeturių knygų serija „Viliojimo menas“. Pirma knyga

  Kylanti aistra
  Dramaturgė.
  Jaunai dramaturgei Holei Nelson pagaliau pasisekė – jos pjesė bus rodoma Brodvėjuje. Išgyvenusi nesėkmingą santuoką ir skausmingas skyrybas, Holė nusprendė nuo šiol nebeieškoti meilės, o siekti profesinės sėkmės. Todėl nuodėmingos mintys apie Niką Damoną – jos spektaklyje sutikusį vaidinti garsų aktorių, mokyklos laikų simpatiją – privalo likti tik svajonėmis.
  Žvaigždė.
  Brodvėjus Nikui – puiki proga iš saldžios kino žvaigždės tapti rimtu teatro aktoriumi. Be to, labai smalsu sužinoti, kur nuves tarp jųdviejų su Hole įsiplieskusi aistra. Tačiau taip laukiama spektaklio premjera gali ir neįvykti. Kažkas to aiškiai nenori...

 • Annie West. Nejaugi tai ji?

  nejaugiDviejų knygų serija „Pasižadėję“. Pirma knyga

  Niekada nepatirta aistra...
  Sultonas Azimas iš Džezyro turi daug moterų, kurios jam paklūsta vien pamojus pirštu. Bet kodėl jis trokšta tos vienintelės, kuri grasina atskleisti gėdingas jo šeimos paslaptis?
  Žurnalistė Džekė Flečer tenori pasinaudoti proga ir parašyti knygą apie haremą, o ne tapti sultono žaisliuku! Bet sunku nepamiršti savo tikslo, kai jausmingos sultono glamonės įžiebia niekada anksčiau nepatirtą aistrą...

 • Lukas Petrauskas. Akiniai nuo mėnulio

  akiniai„Tai knyga, kuri gali būti klaidingai suprasta, todėl net ir uždrausta.“
  Lukas Petrauskas

  Kiek draugų turėtumėte, jei sakytumėte visiems tik tai, ką iš tiesų manote? 
  Ar dažnai mylėtumėtės su skirtingais partneriais, jei negraužtų sąžinė? 
  Kaip elgtumėtės, jeigu niekintumėte Dievą?
  Į šiuos klausimus Basteinas net neatsakytų - jam būtų nusispjaut. Šis vyras nepaklūsta socialinėms normoms. Jis žmogus, kurį arba myli visa širdimi, arba nekenti visa savo esybe.

  Išgyvenęs giliai sukrėtusį nutikimą, Basteinas vadovaujasi posakiu: „Gyvenk taip, tarsi ši diena būtų tavo paskutinė“. Seksas, svaigalai ir beprotiškumas - trys žodžiai, apibūdinantys šį vyrą.
  Jo artimiausias draugas Greisonas - Basteino priešingybė. Greisonas dirba psichoterapeutu, turi žmoną Naomi, bet net ir jis nepajėgia atsispirti beprotybei.

  Knygos siužetas kupinas veiksmo, apmąstymų ir humoro, priverčiančio skaitytojus suklusti, nusijuokti, o gal net ir pravirkti.