• Kempiniukas plačiakelnis: Šalin rankas nuo mano žaidimo

  salinKempiniukas taip saugo savo naująjį Undiniaus ir Ūsuotojo vaikio Burbulų pūtiklį, kad net nenori jo išpakuoti. Vis dėlto, kai jo geriausias draugas Patrikas paprašo vieną naktį leisti prižiūrėti brangenybę, Kempiniukas negali atsisakyti. Jis stengiasi pasitikėti draugu, tačiau smalsumas vis tiek paima viršų, tad netrukus įsiviešpatauja tikra sumaištis!

 • Eglė Jasė. Marcipanas: Pliušinio šuns istorija

  istorija„Marcipanas: pliušinio šuns istorija“ - tai jaudinantis pasakojimas apie nuoširdžią draugystę, ilgesį ir meilę, kuris moko, kad sparnai yra širdyje ir tik ja mes galime skristi iš tikrųjų. 

  Susipažinkite: šis mielo, geltono veidelio savininkas – pliušinis šuo Marcipanas ir jam nutiko išties neeilinė istorija, kuri prasideda dideliame Žaislų fabrike... 
  Marcipano laukia kelionė, kurioje jis pažins tikrus draugus, susidurs su netikėtais pavojais ir padedamas šauniausių bičiulių – Kūtvėlos, Žirafos, Žaliojo Katino ir kitų – sieks įgyvendinti savo svajonę.
  ”Marcipanas: pliušinio šuns istorija“ – tai pasakojimas, kuris patiks ir mažiems, ir dideliems skaitytojams.

 • SUPERMEGAGIGA. Galvosūkių knyga

  galvosukiaiMieli Poniukų draugai! Jūsų šauniosios bičiulės paruošė jums didelę pramogų knygą. Galėsite spalvinti smagius paveikslėlius, spręsti linksmas užduotėles bei kryžiažodžius, klaidžioti labirintais, dėlioti žodžius, mokytis piešti ir rašyti. Smagiai leiskite laiką kartu su žaviais ponių šalies gyventojais, kurie neturi laiko ramiai ilsėtis. Sėkmės!

 • Sally Green. Pusiau paklydęs

  pusiauNEITANAS BYRNAS VĖL BĖGA

  Baltieji pasiruošę pulti,
  juodiesiems iškilęs mirtinas pavojus.

  Neitanas galingesnis nei bet kada anksčiau,
  bet tarp sveiko proto ir beprotybės jam tėra likęs vienas žingsnis.

  Kad išgelbėtų Aljansą nuo pražūties,
  jis turi tapti galingiausiu jo ginklu.

  Kad apsaugotų visuomenę, kuri jo nekenčia,
  jis privalo rizikuoti viskuo, ką turi brangiausia.


  Tai paskutinė kova.

  Aljansas gali pralaimėti karą, o jų svarbiausias ginklas – septyniolikmetis raganius Neitanas – kraustosi iš proto. Neitano nužudytųjų skaičius sparčiai auga, tačiau tironiškai Baltųjų raganių tarybos valdžiai pabaigos nematyti. Neartėja Neitanas ir prie savo svarbiausio asmeninio tikslo: atkeršyti buvusiai mylimajai Analizai, kuri įvykdė nedovanotiną nusikaltimą. Amuletas, kuris priklauso ypač galingai juodajai raganai Ledžerei, galėtų išsaugoti Aljansą ir Neitano gyvybę, bet jį gauti itin sunku. O kur dar regėjimai, kurie kaip prakeiksmas pradėjo lankyti Neitaną: juose jis nuolat mato savo mirtį. Neitano draugas Gabrielius įkalbinėja jį pabėgti ir pradėti viską iš naujo, tačiau nuo karo Neitanas pabėgti nebegali – kaip ir nuo žmogaus, kuriuo jis tapo.

  „Green sukurti personažai nepaprastai ryškūs, o Neitano santykių amplitudė sukrečianti. <...> Nepaprastai įtraukianti istorija suteiks ir gilių emocijų, ir kruvino siaubo.“
  Kirkus Reviews

  „Tai knyga apie raganas ir raganius, kurioje net ir ieškodami nerasite nė vienos pelėdos ir akinukų apskritais stiklais. <...> Nuostabu ir visiškai įtikinama – man labai patiko.“
  Kate Atkinson, rašytoja

  „Greito siužeto antgamtinis trileris – kas įvyktų, jei Bornas susitiktų su blogu kaip šėtonas Hariu Poteriu.“

 • Clare Vanderpool. Laivavedys Erlis

  erlisDžekas ir Erlis – be galo skirtingi ir, rodos, visiškai nieko bendra neturintys vaikai. Tačiau vieną dieną likę vieni mokykloje jie ryžtasi leistis į neįtikėtinus nuotykius žadančią kelionę. Joje berniukai sutiks piratus, šimtametę senę, dingusį didvyrį ir didįjį Apalačų lokį. 

  Kas būtų pagalvojęs, kad sausumos vaikis Džekas ryšis tokiam iššūkiui? Tačiau žygis ir jame patirti nuotykiai – tik dalelė nuostabaus pasakojimo apie draugystę, atradimus ir surastus atsakymus į klausimus, kurių kartais galbūt geriau ir nežinoti...

 • Greyson Mann. Išgyvenimo paslaptys: pasiklydęs džiunglėse

  dziungleseVilas trokšta patirti nuotykių ir niekam neleis jam sutrukdyti.

  Nesutrukdys niekas – nei baimė, nei dvejonės, ir jau tikrai ne jo nuoboda vyresnis brolis Setas. Daugiau nė vienos dienos jis negyvens brolio šešėlyje, laukdamas, kol jaudinantys nuotykiai patys jį suras!

  Taigi Vilas pasileidžia tyrinėti pasaulio, svajodamas apie nuožmias kovas kardais ir kvapą gniaužiančius atradimus. Jo neišgąsdina pasalūnai, skeletai ir vorai, tačiau Vilas pasiklysta džiunglėse, kur knibžda priešiškai nusiteikusių pabaisų. Ar vienas jis išgyvens naktį?