• Isla Fisher. Pašėlusi auklė ir kūdikis piratas

  piratasJo cho cho, mano draugužiai.

  Mardžė sugrįžo!

  Šį kartą pašėlusi auklė susidurs su šėliojančiu kūdikėliu.

  Susipažinsite su Zara, padykusia mažąja Jemimos ir Jokūbėlio pussesere, kuri niekada nemiega ir mėgsta savintis lobius. Mardžė mano, kad Zara yra piratė, ir galbūt ji neklysta.

  Bet ar lakios vaizduotės auklė pajėgs gražiai elgtis? Ir ar pavyks Jemimai išgelbėti dėdės vestuves?

 • Rebeka Una. Labas, aš Tadas

  labasGarantuoju, tu norėsi susipažinti su Tadu ir Elze, sekti jų pašėlusius nuotykius! Tadas – rimtas antrokas. Domisi istorija, moka Lietuvos istorijos repą ir klausinėja prosenelio įvairių dalykų apie karą. Jis turi broliuką, nemokantį ištarti žodžio „terminatorius“, ir mamą, rašančią pasakas ir nevalgančią mėsos.

  Bet tai dar ne viskas. Šiais mokslo metais į Tado klasę jėga įvedama Elzė (taip, JĖGA!), kuri visai klasei, o paskui ir mokyklai paskelbs tikrą karą. Ne vien už tai, kad niekas neatspėja piešinio ant Elzės džinsų klešnės, bet ir (ypač) už neteisingus žodžius, kad „mergaitės nekariauja“.

  Taigi, Tadas patirs visą Elzės įsiūtį, o paskui... paskui, žinoma, norės jai atkeršyti. Koks laukia kerštas?

  Autorės žodis

  „Labas, aš Tadas“ gimė iš mano pačios kasdienybės: stebint du savo sūnus, brangius žmones, draugų vaikus... Kasdienybėje atsiranda mūsų linksmi ir rėksmingi NE ir TAIP, kasdienybėje mes skelbiam karus ir susitaikom, dainuojam repą ir „Ryto rato“ daineles, valgom bulvinius blynus, kalbamės ir veikiam svarbius dalykus. Tiesiog GYVENAM, kaip ir Tadas su Elze. O juk tai ir yra svarbiausia.

  Beje, labai dažnai pastaruoju metu mane lydi vyresnėlio sūnaus linkėjimas: „Mama, linkiu tau tapti garsiausia rašytoja pasaulyje... Ir kad būtum linksmiausia“, – priduria. Ką aš daryčiau be savo vaikų! Jie mane įkvepia. Taip ir radosi jau šešta knyga.

 • Honest Lee, Matthew J. Gilbert. Loterijos laimėtojai iš klasės Nr. 13

  13Jei laimėtum loteriją, ką darytum su milijardu dolerių?

  Mokytojai Lindai amžinai nesiseka. Vieną dieną nusipirkusi loterijos bilietą ji neatsargiai pažada mokiniams pasidalyti pinigus, jei tik pavyks laimėti. Ir ką jūs manote? Ji laimi... ir kiekvienas mokinys gauna per MILIJARDĄ dolerių!

  Tu tikriausiai manai, kad tai nuostabu. Deja, ne... Dideli pinigai – tai ir siaubingos alergijos, siaubingi mokesčiai, ugnikalnių išsiveržimai ir kiti įkyrūs nemalonumai. Mokiniai iš klasės Nr. 13 netrukus sužinos, kad laimėti loteriją anaiptol nereiškia tapti laimingam.

 • Opa opa opapa. Dainelės vaikams

  opaVersk puslapius, spausk mygtukus ir klausykis visų pamėgtų dainelių.
  Knygoje „Opa opa opapa. Dainelės vaikams“ rasi:
  Katu, katu katutes
  Bū bū, aš jaučiukas
  Augo žirnis ir pupa
  Tupi žvirblis kamine

 • Lilita Matison. Sudie, drugeliai!Septyni būdai iškvėpti nerimą

  sudie„Sudie, drugeliai! Septyni būdai iškvėpti nerimą“ - tai ežiuko Helmuto istorija, pasakojanti, kaip susitvarkyti su nerviniu jauduliu, skiriama pradinių klasių mokiniams. 
  Vieną dieną Helmutas su tėčiu ir sesute išsiruošia į zoologijos sodą ir patiria daug netikėtų įspūdžių. Įsigijęs naujų draugų ir iš jų daug ko sužinojęs, Helmutas išmoksta, kaip išsivaduoti iš nerimo. 
  Ši knygelė „Sudie, drugeliai! Septyni būdai iškvėpti nerimą“ siūlo septynis būdus susidoroti su stresu. Joje duodami pratimai ugdo vaikų kūrybiškumą, pasitikėjimą savo jėgomis ir gebėjimą patiems pasirūpinti savimi.

 • Francois David, Stasys Eidrigevičius. Berniukas ir jo mylinti širdis

  berniukasNaujas žvilgsnis į plakato ir iliustracijos meistro Stasio Eidrigevičiaus kaukių, veidų pasaulį, perteiktas prancūzų rašytojo Francois Davido poetiniais vaizdiniais. 
  Tekstas „Berniukas ir jo mylinti širdis“ prasideda kaip pasaka. Tristano širdis tokia didelė, kad sugeria viską, ką berniukas įsimyli, ir jis tampa viskuo, į ką įsižiūri: jį žavinčiu asilu, mylimu katinu, tulpe! Kovodamas su šia bėda, Tristanas žiūri į bulvių krepšį, ir žybt - jo veidas pavirsta į bulvių krepšį. Tristano atjautos galia tokia didelė, kad jis tampa ir pikto žvilgsnio vyru, ir žiauriai besijuokiančia moterimi. Su niekuo negalėdamas gyventi, neturėdamas kuo pasikliauti, tegali žvelgti į savo paties veidą ir galiausiai tapti savimi. 
  Provokuojanti, jaudinanti knyga „Berniukas ir jo mylinti širdis“ skatina save klausti, kas esi, gilintis į save. Įspūdingai meistriškas ir giliamintis albumas vaikams bei suaugusiems. 
  Francois Davidas, prancūzų poetas, verčiamas į įvairias kalbas, dramaturgas, literatūros ir teatro dėstytojas-lektorius;
  Stasys Eidrigevičius, pasaulinio garso menininkas, plakatų, iliustracijų, ekslibrisų, instaliacijų ir scenografijos kūrėjas;
  Ramutė Skučaitė, poetė, dramaturgė, vertėja, su kurios kūriniais, Lietuvoje išaugo ne viena tėvų ir vaikų karta.