• David Solomons. Mano kūno kultūros mokytoja ateivių valdovė

  valdoveDavidas Solomonsas (Deividas Solomonsas) – britas, scenarijų autorius, gyvenantis Dorsete su žmona ir sūnumi Luku. „Mano brolis superherojus“ – pirmoji jo knyga vaikams. Apie Luką ir jo brolį Zaką, kuris staiga įgijo supergalių ir privalėjo išgelbėti pasaulį, tačiau vos nepražuvo pats.
  Bet nuotykiai tuo nesibaigė! Zakas ir jo draugė Lara tebesipuikuoja savo supergaliomis. O jaunesnysis Zako brolis Lukas nors ir priklauso pasaulio gelbėtojų būriui, tačiau jokių galių neturi. Tačiau jis turi blogą nuojautą: aplinkui dedasi keisti dalykai – krenta lėktuvai, blyksi šviesos, – visa tai ne šiaip sau! Ir dar: jo mokyklos kūno kultūros mokytoja yra ateivė, užsimaskavusi žmogišku pavidalu, trokštanti užvaldyti Žemės gyventojų protus. Lukas tuo tvirtai įsitikinęs. Tačiau ar kas nors juo tiki? Aišku, ne!
  Taigi Lukui belieka veikti vienam, ir, žinoma, – jis buvo teisus! Bet tada užverda tokia košė, kad, norint išgelbėti pasaulį nuo invazijos, įsitraukti į kovą teks visiems. Gerieji kovoja kartu su blogiukais, broliai susivienija – ir didysis mūšis prasideda!
  Nauji Luko, Zako ir Laros žygiai prieš… kūno kultūros mokytoją? Ar visgi prieš piktų ateivių invaziją? Sužinok tuoj pat! 

 • Giedrė Barauskienė , Jurga Čekatauskaitė, Skirmanta Jakaitė. ....Ir aš ten buvau... Pasakiški receptai

  asKnygelė „Ir aš ten buvau“ – ir kūnui, ir sielai, skirta sužinoti ir grožėtis, išmokti ir ragauti. Gal vienus jis paskatins perskaityti daug gražių pasakų, kitus – pasigaminti sau gardžius pietus, o ką nors gal įkvėps mokytis piešti.

  Čia sudėtos pasakos, kuriose jų herojai patys gamina arba ragauja įvairių valgių. Kodėl gi neparagavus kartu su jais?

  Kas žino, gal vėliau pabaisos vaisių salotos ar septynių nykštukų limonadas taps neatsiejama jūsų švenčių dalimi. Bet kokiu atveju, norėjome, kad ir ši knygelė taptų maža švente Jums ir Jūsų vaikams.

 • Alma Karosaitė. Kas negavo dovanos?

  kasTai eiliuota Almos Karosaitės pasaka apie pelytę Pilkę ir kitus miško gyventojus, nekantriai laukiančius Kalėdų senelio ir pilno maišo dovanų. Pykdama ant katino Miauklio, pelytė sumano piktą planą, tačiau gobšumas atsisuko prieš ją pačią.

 • Juozas Danilavičius. Mažasis elementorius. Mokausi skaityti

  skaitytiPradėti skaityti niekada ne per anksti. 
  Nesvarbu, kiek vaikui metų – ketveri, penkeri ar šešeri. Jeigu jį domina raštas, pasiūlykime šią knygą. Tegul mažasis susipažįsta su raidėmis ir mokosi skaityti. Kiekviena pažinta raidė, perskaitytas žodis ar tekstas suteikia jam pasitikėjimo savimi.

  Mažasis elementorius
  • supažindina vaiką su visomis lietuvių kalbos raidėmis;
  • skatina tarti ir išgirsti kalbos garsus, pateikia užduočių garsinei žodžio analizei;
  • siūlo skaityti skiemenis, žodžius, sakinius, tekstus;
  • plečia vaiko žodyną, ugdo rišliąją kalbą;
  • skatina įsivertinti savo pasiekimus.

  Šią patrauklią, spalvingą knygą autorius skiria smalsuoliams vaikams, kurie anksti pradeda domėtis raidėmis ir siekia išmokti skaityti.

 • Ksaveras Sakalauskas-Vanagėlis. Nemandagus šuo

  suoSerijos SKIEMENINĖS PASAKOS leidiniai skirti vaikams, kurie jau pažįsta raides ir pradeda mokytis skaityti. Žodžiai parašyti didžiosiomis raidėmis ir suskirstyti skiemenimis. Todėl vaikas lengvai gebės perskaityti tekstą pats.

  Pasakos NEMANDAGUS ŠUO tekstas žaismingas ir nuotaikingas. Spalvingos ir patrauklios iliustracijos įtrauks vaikus ir skatins juos skaityti.

 • Tom Percival. Mažieji herojai.

  herojaiSveiki atvykę į Pasakų miestą! 

  Kai Sultenė sudaužo stebuklingą urną ir suverčia kaltę savo draugei, ją ištinka didžiausios bėdos. Mat urnoje gyveno džinas. Jis, įširdęs, kad prarado namus, užkeikia Sultenę: nuo šiol visi ją kaltins dėl visko, kas nutinka blogo Pasakų mieste.

  Draugų ir paslaptingos žalios beždžionėlės, vardu Alfedžas, padedama, Sultenė stengiasi padaryti viską, kad panaikintų užkeikimą, arba ji niekada nebegalės grįžti namo. 

  Mažieji herojai

  Jie gal ir maži, bet jų nuotykiai didingi!

 • Ilona Bumblauskienė. Vytis Snarskis. 10 piratų

  10pSmagi istorija apie piratukus ir piktąjį ryklį. Kiekviename knygelės puslapyje vaikas linksmai mokysis skaičiuoti piratus laive ir ryklio pilve. Pasikartojantys klausimai smalsuolius kvies į skaičiavimo žaidimą bei padės įsiminti skaičių seką nuo 1 iki 10.

 • Anna Lienas. Spalvų monstriukas

  monstriukasSpalvų monstriukas vieną rytą atsikelia sutrikęs. Jo jausmai visiškai susipynė!

  Ar jam pavyks atpažinti jausmus ir pasijusti geriau? Gal atsakymas – tai spalvos?

  Knygelė kviečia pažvelgti į jas ir atpažinti džiaugsmą, liūdesį, pyktį, baimę ir ramybę. Tai jautrios ir ypatingos pagrindinių emocijų iliustracijos, kurias lengvai supras ir didelis, ir mažas.

  Knyga „Spalvų monstriukas“ – tarptautinis bestseleris, vien Ispanijoje išleistas daugiau nei 120 tūkst. tiražu. Ji išversta į 10 kalbų. Su pagrindinėmis žmogaus emocijomis „Spalvų monstriukas" padeda susipažinti vaikams Ispanijoje, Didžiojoje Britanijoje, Portugalijoje, Prancūzijoje, Italijoje, Kinijoje, Korėjoje, Meksikoje, Argentinoje, Urugvajuje, Čilėje ir jau Lietuvoje.

 • Sigitas Poškus. Popiečio arbatėlės skaitiniai

  poskusTrumpi skaitiniai ir eilėraščiai vaikams.

 • Feldhaus. Genijai du, o plano jokio. Kvinas ir Spenseris

  kevinasKvinas gyvena Liverpulyje. Paprastai. Tačiau dabar, tėvams susidūrus su nedideliais sunkumėliais, yra išsiųstas pas tetą į Getingeną. Čia jis ir susiduria su likimo broliu Spenseriu. Šis taip pat ilgisi šeimos ir nori grįžti namo – į Turkiją. Kas juos sieja? Nepalaužiamas tikėjimas savimi ir atkaklios pastangos siekti tikslo. Kas juos skiria?

  Spenseris yra šuo! Jis nuolat bėga iš šeimininkų namų, o Kvinas nepaiso jokių kelyje pasitaikančių kliūčių, tad greitai abu įsipainioja į pavojingą kriminalinį nuotykį… Žiauriai nerealus pasakojimas iš naujos Feldhauso knygų serijos!

 • Uli Leistenschneider. Isabelle Gotgen. Raganosių pilnas dangus

  dangusRaganosių pilnas dangus! Tik jie ne pūkuoti ir ne rožiniai – kabo lyg riebūs audros debesys virš manęs ir nė neketina trauktis. Bandau vengti Jašaro, ir mokykloje tai beveik pavyksta. Stengiuosi, kad tu, Janai, nieko nesuprastum. Juk patinki man, ir aš nenoriu tavęs prarasti.

   Keturiolikmetė Lėja devintame danguje! Pagaliau jiedu su Janu – pora. Deja, ji jaučiasi visai ne taip, kaip įsivaizdavo. O ir pasikalbėti apie tai nėra su kuo. 

 • Skaičių pasakos. Jei mėnulis būtų nulis

  10Ar girdėjai, kad Vienetukas nešioja tik vieną šlepetę nors ir turi dvi kojas?

  O Penketui nuolat ištrūksta kelnių saga?

  Be to, Mėnulis laisvalaikiu būna Nulis.

  Nori sužinoti kodėl?

  Visus atsakymus į šiuos klausimus surasi knygelėje ,,SKAIČIŲ PASAKOS. JEI MĖNULIS BŪTŲ NULIS", kurioje pateiktos 9 žaismingos istorijos apie skaičių gyvenimą stebuklingame Matematikos miestelyje.

  Žavios ir šmaikščios iliustracijos bei linksmas pasakojimo tonas sudomins kiekvieną mažąjį skaitytoją.