• Kempiniukas plačiakelnis: Šalin rankas nuo mano žaidimo

  salinKempiniukas taip saugo savo naująjį Undiniaus ir Ūsuotojo vaikio Burbulų pūtiklį, kad net nenori jo išpakuoti. Vis dėlto, kai jo geriausias draugas Patrikas paprašo vieną naktį leisti prižiūrėti brangenybę, Kempiniukas negali atsisakyti. Jis stengiasi pasitikėti draugu, tačiau smalsumas vis tiek paima viršų, tad netrukus įsiviešpatauja tikra sumaištis!

 • Eglė Jasė. Marcipanas: Pliušinio šuns istorija

  istorija„Marcipanas: pliušinio šuns istorija“ - tai jaudinantis pasakojimas apie nuoširdžią draugystę, ilgesį ir meilę, kuris moko, kad sparnai yra širdyje ir tik ja mes galime skristi iš tikrųjų. 

  Susipažinkite: šis mielo, geltono veidelio savininkas – pliušinis šuo Marcipanas ir jam nutiko išties neeilinė istorija, kuri prasideda dideliame Žaislų fabrike... 
  Marcipano laukia kelionė, kurioje jis pažins tikrus draugus, susidurs su netikėtais pavojais ir padedamas šauniausių bičiulių – Kūtvėlos, Žirafos, Žaliojo Katino ir kitų – sieks įgyvendinti savo svajonę.
  ”Marcipanas: pliušinio šuns istorija“ – tai pasakojimas, kuris patiks ir mažiems, ir dideliems skaitytojams.

 • SUPERMEGAGIGA. Galvosūkių knyga

  galvosukiaiMieli Poniukų draugai! Jūsų šauniosios bičiulės paruošė jums didelę pramogų knygą. Galėsite spalvinti smagius paveikslėlius, spręsti linksmas užduotėles bei kryžiažodžius, klaidžioti labirintais, dėlioti žodžius, mokytis piešti ir rašyti. Smagiai leiskite laiką kartu su žaviais ponių šalies gyventojais, kurie neturi laiko ramiai ilsėtis. Sėkmės!

 • Sally Green. Pusiau paklydęs

  pusiauNEITANAS BYRNAS VĖL BĖGA

  Baltieji pasiruošę pulti,
  juodiesiems iškilęs mirtinas pavojus.

  Neitanas galingesnis nei bet kada anksčiau,
  bet tarp sveiko proto ir beprotybės jam tėra likęs vienas žingsnis.

  Kad išgelbėtų Aljansą nuo pražūties,
  jis turi tapti galingiausiu jo ginklu.

  Kad apsaugotų visuomenę, kuri jo nekenčia,
  jis privalo rizikuoti viskuo, ką turi brangiausia.


  Tai paskutinė kova.

  Aljansas gali pralaimėti karą, o jų svarbiausias ginklas – septyniolikmetis raganius Neitanas – kraustosi iš proto. Neitano nužudytųjų skaičius sparčiai auga, tačiau tironiškai Baltųjų raganių tarybos valdžiai pabaigos nematyti. Neartėja Neitanas ir prie savo svarbiausio asmeninio tikslo: atkeršyti buvusiai mylimajai Analizai, kuri įvykdė nedovanotiną nusikaltimą. Amuletas, kuris priklauso ypač galingai juodajai raganai Ledžerei, galėtų išsaugoti Aljansą ir Neitano gyvybę, bet jį gauti itin sunku. O kur dar regėjimai, kurie kaip prakeiksmas pradėjo lankyti Neitaną: juose jis nuolat mato savo mirtį. Neitano draugas Gabrielius įkalbinėja jį pabėgti ir pradėti viską iš naujo, tačiau nuo karo Neitanas pabėgti nebegali – kaip ir nuo žmogaus, kuriuo jis tapo.

  „Green sukurti personažai nepaprastai ryškūs, o Neitano santykių amplitudė sukrečianti. <...> Nepaprastai įtraukianti istorija suteiks ir gilių emocijų, ir kruvino siaubo.“
  Kirkus Reviews

  „Tai knyga apie raganas ir raganius, kurioje net ir ieškodami nerasite nė vienos pelėdos ir akinukų apskritais stiklais. <...> Nuostabu ir visiškai įtikinama – man labai patiko.“
  Kate Atkinson, rašytoja

  „Greito siužeto antgamtinis trileris – kas įvyktų, jei Bornas susitiktų su blogu kaip šėtonas Hariu Poteriu.“

 • Clare Vanderpool. Laivavedys Erlis

  erlisDžekas ir Erlis – be galo skirtingi ir, rodos, visiškai nieko bendra neturintys vaikai. Tačiau vieną dieną likę vieni mokykloje jie ryžtasi leistis į neįtikėtinus nuotykius žadančią kelionę. Joje berniukai sutiks piratus, šimtametę senę, dingusį didvyrį ir didįjį Apalačų lokį. 

  Kas būtų pagalvojęs, kad sausumos vaikis Džekas ryšis tokiam iššūkiui? Tačiau žygis ir jame patirti nuotykiai – tik dalelė nuostabaus pasakojimo apie draugystę, atradimus ir surastus atsakymus į klausimus, kurių kartais galbūt geriau ir nežinoti...

 • Greyson Mann. Išgyvenimo paslaptys: pasiklydęs džiunglėse

  dziungleseVilas trokšta patirti nuotykių ir niekam neleis jam sutrukdyti.

  Nesutrukdys niekas – nei baimė, nei dvejonės, ir jau tikrai ne jo nuoboda vyresnis brolis Setas. Daugiau nė vienos dienos jis negyvens brolio šešėlyje, laukdamas, kol jaudinantys nuotykiai patys jį suras!

  Taigi Vilas pasileidžia tyrinėti pasaulio, svajodamas apie nuožmias kovas kardais ir kvapą gniaužiančius atradimus. Jo neišgąsdina pasalūnai, skeletai ir vorai, tačiau Vilas pasiklysta džiunglėse, kur knibžda priešiškai nusiteikusių pabaisų. Ar vienas jis išgyvens naktį?

 • Tina Nolan. Pūkutė: išlepusi triušytė

  pukutePaliktas... pasiklydęs?..

  Nepaprastojoje gyvūnų prieglaudoje visi ras namus!

  Eva ir Karlas gyvena kartu su tėvais jų įkurtoje gyvūnų prieglaudoje ir žino, kad pasaulis nėra tobulas. Kiekvieną dieną atvyksta naujas nelaimėlis, kuriam reikia pagalbos.

  Pūkutė yra švelniausia, mieliausia karamelės spalvos triušytė, kokią tik galima įsivaizduoti, o jos jaunoji šeimininkė Mija ją myli ir prižiūri. Pūkutei susirgus, Mija atneša ją į Nepaprastąją gyvūnų prieglaudą. Kad ir kaip rūpintųsi ja Heidė ir Dženė, ji serga vis smarkiau. Ar Eva ir jos draugai supras, kas atsitiko nuostabiajai triušytei?

 • Heinrich Maria Denneborg. Janas ir laukinis arkliukas

  arkliukasApysaka „Janas ir laukinis arkliukas“ skirta jaunesniam mokykliniam amžiui.

  Laukinių arklių mūsų laikais retai tesutiksi. Tačiau Vestfalijoj sykį per metus dar ir dabar vyksta jų gaudynės. Kai kurie parduodami iš varžytinių, kai kurie paleidžiami loterijon.

  Janas visada mylėjo gyvūnus ir troško joti laukiniu arkliu. Ir štai įvyksta stebuklas – jis išgelbsti liūdnam likimui pasmerktą šlubą eržiliuką. Ir jiedu tampa geriausiais draugais.

  Garsus vokiečių vaikų rašytojas Heinrichas Maria Denneborgas apie arklius parašė net tris knygas. Geriausia laikoma „Janas ir laukinis arkliukas“, – apdovanota Vokietijos vaikų literatūros premija, pagal ją sukurtas radijo spektaklis. H. M. Denneborgo knygos išverstos į daugelį kalbų.

 • Marissa Meyer. Mėnulio kronikos. Skarleta

  skarletaLunos šešėliui apgaubus visą Žemę, likimas suveda Sindę ir Skarletą...

  Į kalėjimą uždaryta Sindė bet kokia kaina pasiryžusi ištrūkti iš šios baisios vietos – nors ir žino, kad sėkmės atveju taps ieškomiausia bėgle.

  Tuo pačiu metu kitoje pasaulio pusėje prapuolė Skarletos senelė. Skarleta sutinka Vilką, gatvės kovotoją, galbūt galintį padėti rasti senelę. Iš pradžių ji nelinkusi pasitikėti šiuo nepažįstamu žmogumi, tačiau nepaaiškinama jėga traukia ją prie jo, o jį – prie jos. Vilkas ir Skarleta nugali daugybę kliūčių, tačiau sutikus Sindę jų laukia nauja užduotis. Dabar jie turi veikti drauge ir užbėgti už akių žiauriajai Lunos karalienei Levanai, kuri padarys bet ką, kad tik šaunusis princas Kajus taptų jos vyru, jos karaliumi, jos belaisviu.

  Dar viena beprotiška kelionė su Marissa Meyer, nuvesianti jus į fantastikos pasaulį, kupiną pavojų, intrigų ir meilės.

 • Tomas Dirgėla. Domas ir Tomas. Dingusios šluotos byla

  bylaTomas Dirgėla – jaunas vaikų rašytojas, užaugęs Palangoje ir pradėjęs kurti jau pradinėse klasėse. Kai sykį susitiko dvi jo pusės – Meilė kūrybai ir Meilė vaikams – nebeliko nieko kito, kaip tik imti ir rašyti mažiesiems! 
  Tomo nuomone, pasaulį nuo liūdesio gali išgelbėti tik vaikai ir juokas. Tad jauniesiems skaitytojams jis dovanoja antrą savo knygą ir pažada: „Kam ši istorija pasirodys nejuokinga, tą prajuokinsiu asmeniškai!“

  Miestamiesčio miesto Miestiečių mokykloje sujudimas – dingo valytojo Valiaus šluota. Direktorius Liudas Mėmė nusprendžia – anokia čia bėda. Kol šluota atsiras, grindis galima iškloti laikraščiais. Deja, netikėtai užsukusiam mokyklų inspektoriui Kukulaičiui ši mintis neatrodo tokia puiki. Direktorius vaikšto susiėmęs už galvos – jei po savaitės grįžęs inspektorius ras netvarką, mokyklai bus... šakės!

  Staiga pasidaro labai svarbu, kas, kada ir kodėl pavogė šluotą. Tirti bylą imasi 4B klasės mokiniai Domas ir Tomas. Detektyvus užgriūva klausimų lavina, negana to, kažkas siuntinėja grasinančias žinutes. Viskas dar labiau susipainioja paaiškėjus, kad į visa tai įsivėlusi ir Tomo meilė Upė. Ar ji išvien su blogiukais? Ir kodėl saldainių pardavėjos rankose granatsvaidis? O kur dar poezijos konkursas... 

  Čiupk į rankas knygą „Domas ir Tomas. Dingusios šluotos byla“, nes tokio detektyvo tau tikrai dar neteko skaityti!

 • Bobbie Peers. Viljamas Ventonas. Luridijaus vagis

  vagisSusipažinkite su Viljamu Ventonu – geriausiu pasaulyje kodų šifruotoju! Tik pats knygos „Viljamas Ventonas. Luridijaus vagis“ herojus to dar nežino...

  Viljamui tėvai niekada nepasakojo, kodėl jie turėjo palikti Londoną ir apsigyventi ūkanotame Norvegijos miestelyje. Čia jis neturi draugų, todėl laiką leidžia savo kambaryje šifruodamas kodus. Šį pomėgį paveldėjo iš savo mylimo senelio, kuris paslaptingai dingo šeimai palikus Londoną Nepaisydamas griežto tėvų draudimo, Viljamas neatsispiria pagundai išspręsti sunkiausią pasaulio kodą Neįmanomo parodoje. 
  Ir prasideda bėdos: jį medžioja grasus robotas, o pagalbon atskuba paslaptingo Posthumanistinių tyrimų instituto profesoriai. Institute Viljamas susipažįsta su ten gyvenančiais vaikais ir tampa vienu iš kandidatų į geriausius pasaulio kodų šifruotojus. Tačiau berniukas supranta, kad įveikti tykančius pavojus jam gali padėti tik senelis, kurį reikia žūtbūt surasti. Su naująja drauge Iskija jis leidžiasi į nuotykių kupinas senelio paieškas, kuriose prireiks daug drąsos ir ypatingų jo gebėjimų.

  Knyga „Viljamas Ventonas. Luridijaus vagis“ - tapo geriausia 2016 m. vaikų knyga Norvegijoje.

 • Giedrė Mičiūnienė. Šaram baram. Švenčių scenarijai

  scenarijaiTrys scenarijai ikimokyklinukams ir pradinukams.