Naujienos

Vaikų vasaros stovykla „PAŽINSI PAVELDĄ – PAŽINSI PATS SAVE“

1   Rietavo Irenėjaus Oginskio viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrius  jau tryliktą kartą pakvietė mažuosius skaitytojus į vasaros stovyklėlę „Pažinsi paveldą – pažinsi pats save“. Projektas tęstinis (nuo 2006 m.), vaikučiai stovyklavo birželio 1 - 8 dienomis.

   2018-ieji – Lietuvos nepriklausomybės šimtmečio metai, taip pat Simono Daukanto metai. Stovykloje vaikučiai gražiai bendravo, Apsilankė Papilėje Simono Daukanto muziejuje, aplankė jo kapą. Apie Lietuvos  nepriklausomybės  šimtmetį bei Sąjūdžio trisdešimtmetį kalbėta viešnagės Rietavo muziejuje metu.  Vaikai susitiko su rašytoja Igne Zarambaite, mokėsi lietuvių liaudies dainų su Rietavo kultūros centro kapelos vadove Aida Liutikiene,  piešė, lipdė, žaidė, pramogavo, gražiai bendravo ir turiningai leido pirmąsias vasaros dienas.

  Stovyklos vadovės mokytoja Birutė Butkuvienė ir vyr.bibliotekininkė Romualda Durkienė  stengėsi vaikams suteikti kuo daugiau naudingos informacijos apie Lietuvos kultūros bei istorijos paveldą, organizavo prasmingą ir įdomų vaikų laisvalaikį.

 Projekto partneriai – Rietavo kultūros centras ir L.Ivinskio gimnazija.