Naujienos

Lietuvos 100-metis Labardžiuose

1Vasario 17 d. ant Labardžių kultūros namų palangių degančios 100 žvakučių ir pilnutėlė salė žmonių bylojo apie neeilinį renginį. Neseniai išrinktos kaimo seniūnaitės Liucijos Saudargienės iniciatyva buvo švenčiamas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetis. Sugiedota tautinė giesmė, sveikinimo žodžiai, puošybos elementai su trispalvės logotipu  – įpatingos progos gražios detalės.

Padedant bibliotekos vadovei Tatjanai Stancelienei surengtas įspūdingas koncertas. Išskirtinumas tame, kad koncertą dovanojo kaime gyvenančių žmonių vaikai ir anūkai. Ta proga pas senelius jie atvyko net iš tolimesnių miestų. Ne paslaptis, kad  visiems malonu matyt  pažįstamą veidą, girdėt artimą širdžiai balsą. Susirinkusius nuoširdžiu dainavimu sužavėjo kaime gyvenanti Inga Jocytė su savo mažylėmis - Vanesa /2m/ ir Roberta/3m/. Kornelijos Ūselytės ir Simonos Smagurytės atliekamos dainos prilygo profesionaliam pasirodymui. Šiltų  aplodismentų susilaukė penkiametė baleto studijos šokėja Aurėja Galinskaitė. Nuostabų kanklių skambesį padovanojo vyriausios kaimo gyventojos proanūkė Gerda  Stankutė. Skaitovės Enrika Bukantaitė, Ema Čeledinaitė, Gabrielė Rašinskaitė, Rugilė Šarauskytė, Kamilė Jurkutė bei Fausta Berenytė parodė kokia  nepaprastai graži mūsų lietuvių kalba.

Pasirodymus vainikavo įspūdingas profesionalus Vladislavo šou ,,Absoliutus šaltis“. Visi, salėje esantys, buvo perkelti  į ekstremalų šalčio pasaulį. Žiūrovų akyse vyko neįtikėtini dalykai – liejosi dūmų upės, daiktai tapo šimtus kartų trapesni, į kibirą tilpo daugybė pripūstų balionų, su bananais įkalamos vinys. Ne vienas buvo priverstas krūptelėti, ar net išsižioti iš netikėto, dar nematyto reginio, garso. Visų akivaizdoje buvo pagaminti azotu šaldyti valgomi grietininiai ledai, kuriais noriai vaišinosi visi šventės dalyviai.

O koks jubiliejus be vaišių, naminės duonos ir skanių naminių pyragų...Prie šventinio stalo girdėjosi malonūs įspūdžiai, geri atsiliepimai ir žinoma nuoširdūs padėkos žodžiai Liucijai Saudargienei ir jos pagalbininkams.