Naujienos

Ir labardiškiai laukia Kalėdų

1Gruodžio mėn. 18 d. Labardžių kaimo bibliotekoje apsigyveno šventinė nuotaika ir stebuklų laukimas. Biblioteka pasipuošė nuostabiomis kalėdinėmis dekoracijomis. Iki gruodžio mėn. 22 d. vyko paroda – konkursas ,,Ir labardiškiai laukia Kalėdų “.

Besmegeniai, eglutės, snaigės, angeliukai ir kitos grožybės tiesiog spinduliavo rankų ir širdies šiluma, puikavosi išmone ir medžiagų įvairove. Bibliotekos lankytojai buvo kviečiami pasidžiaugti ir pasigrožėti tuo, ką sugeba mūsų rankos. Didelis ,,valio” vaikučiams – jų darbeliai nė kiek neatsiliko nuo suaugusiųjų. Internetinėje erdvėje vyko balsavimas už labiausiai patikusią dekoraciją.

Finalinę 22 dieną sulaukėm netikėtos viešnios – Fėjos. Ji atskubėjo pas mus su laišku ir siuntiniu nuo tikrų tikriausio Kalėdų senelio. Jis asmeniškai padėkojo Loretai J., Vaidai G., Onai K., Liucijai S., Jovitai V., Faustai B., Medai J., Evelinai J., Sigitai Č., ypač jauniausioms auksarankėms Gabrielei R. ir Aurėjai G. Kiekvienas darbelis buvo apdovanotas ir gavo nominaciją. Neliko nuskriausti ir visi  atėję – buvo atleistos visos iškrėstos šunybės, palinkėta gražių linkėjimų, o siuntinio dugne puikavosi saldi dovana.

Grupės ,, Labardžiai” lankytojų nuomone 1 – vieta atiteko Vaidai Galinskienei už puikią Kalėdinę kompoziciją, 2- oji vieta – Onai Kupetienei už itin geras emocijas skleidžiančią besmegenių šeimyną, 3 – ioji vieta – Loretai Jurkienei už ypač menišką dekoraciją.

Taip, tikrai labardiškiai labai labai laukė Kalėdų. Mes, kaip ir Jūs, mokam svajoti. Linkim ir Jums, kad Jūsų svajonės su mažais sparneliais pajėgtų apskrieti visą pasaulį ir pabarbenti į Kalėdų senelio duris…

                                                                                                                                               Tatjana Stancelienė