Naujienos

 • „Įsiklausykime į „Skambutį sielai“

  1Baltą sausio  trisdešimtosios popietę į Rietavo Irenėjaus Oginskio viešąją biblioteką rinkosi knygos bičiuliai ir „Mūzos“ klubo nariai. Čia vyko  Plungės literatės, pedagogės Adelės Daukantaitės pirmosios knygos pristatymas. Tai romanas „Skambutis sielai“. Jame autorė labai jautriai ir nuoširdžiai aprašo  savo herojės  mokytojos Eleinos gyvenimą, prisiliečia prie moters asmenybės, meilės, politikos temų.

  Knygos priatatymą papuošė teatralizuoti knygos ištraukų skaitymo vaizdeliai, kuriuos popietės dalyviams padovanojo Plungės literatės Irena Stražinskaitė – Glinskienė ir Daiva Stončienė. Autorė išsamiai ir nuoširdžiai atsakinėjo į skaitytojų klausimus, papasakojo knygos gimimo istoriją.

  Skaityti daugiau...

 • Europrotai

  1Sausio 24 d. Rietavo sav. Irenėjaus Oginskio viešojoje bibliotekoje vyko jau ketvirtasis viktorinos „Europrotai” etapas. „Europrotai” – tai Jaunimo Europos komandos (JEK) organizuojamas protų mūšis ES tematika, įtraukiantis tiek jaunus, tiek vyresnius žmones. Nuo politikos iki kultūros, nuo sporto iki muzikos – „Europrotai” liečia visas temas.

  „Europrotus” Rietave organizuoja ir veda Rietavo L. Ivinskio gimnazijos prezidentas Vilius Raišuotis. Žaidimui susibūrė 5 komandos po 5-6 narius. Lyderiauja komada „Dar miškininkai”, nuo jų neatsilieka mokytojų komanda „Ką žinau”. Vasario pabaigoje laukia paskutinis viktorinos etapas, po kurio paaiškės, kuri komanda vyks į finalinį žaidimą. Finalą laimėjusi komanda keliaus į Briuselį arba Strasbūrą. Yra dėl ko stengtis!

  Skaityti daugiau...

 • „Stebuklingo miesto“ paroda

  1Rietavo bibliotekoje eksponuojamą piešinių parodą „Stebuklingas miestas“ apžiūrėjo ir Rietavo lopšelio-darželio priešmokyklinės „Bitučių“ grupės vaikai su auklėtoja Ramute Gudauskaite. Laukiame ir Jūsų!

  Skaityti daugiau...

 • Skambutis sielai

  skelbimas 2018 01 23

 • Bibliotekoje „Meškiukų“ grupė

  1Sausio 22 d. Rietavo bibliotekoje lankėsi būrys Rietavo lopšelio-darželio priešmokyklinės „Meškiukų“ grupės vaikų su auklėtojomis Stase Vaičekauskaite ir Irute Jokubaityte. Vaikai apžiūrėjo bibliotekoje eksponuojamą piešinių parodą „Stebuklingas miestas“ ir pasisėmė įkvėpimo savo kūrybai. Laukiame ir Jūsų!

  Skaityti daugiau...