Naujienos

 • „BIBLIOTEKOSE PASLĖPTI LOBIAI“

  1Tęsiasi nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė.  Ketvirtadienį Rietavo savivaldybės Irenėjaus Oginskio viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrius vėl pakvietė mažuosius skaitytojus į rytmetį „Bibliotekose paslėpti lobiai“.

  Apie bibliotekos reikšmę žmogaus gyvenime, apie tai ,kokius pažinimo lobius slepia bibliotekose esančios knygelės vaikams pasakojo vyr.bibliotekininkė Romualda Durkienė.

  Vaikučiams buvo pateiktos knygos , apimančios daugybę temų. Tai grožinė literatūra, tautosaka. Knygos apie  istoriją, geografiją, mediciną, sportą, meną, šventes, informacines technologijas, žaidimus, gamtą ir kitomis temomis.

  Po renginio vaikai noriai rinkosi knygeles ir žadėjo su jomis nesiskirti ir vasaros atostogų metu.

  Skaityti daugiau...

 • „BIBLIOTEKA - KNYGŲ IR SKAITYTOJŲ NAMAI“

  1Nuo balandžio 23-iosios iki 29-osios dienos yra nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė.  Trečiadienį Irenėjaus Oginskio viešosios bibliotekos Vaikų  literatūros skyrius pakvietė mažuosius skaitytojus į rytmetį „Biblioteka – knygų ir skaitytojų namai“. 

  Vyr.bibliotekininkė Romualda Durkienė papasakojo vaikams apie bibliotekų tinklą Lietuvoje, supažindino su vaikų literatūros skyriuje esančiomis knygomis, papasakojo, kokias dar paslaugas skaitytojams teikia bibliotekos.  Vaikai domėjosi knygelėmis  su garsu , žaidė ir dainavo. Mažieji skaitytojai piešė savo svajonių biblioteką.

   

  Skaityti daugiau...

 • Piešinių paroda

  1Rietavo sav. I. Oginskio viešoji biblioteka jau seniai bendradarbiauja su Rietavo M. Kl. Oginskio meno mokykla. Balandžio 12 d. bibliotekoje susirinko abiejų šių įstaigų bičiuliai – čia buvo atidaryta nauja Meno mokyklos Dailės skyriaus mokinių piešinių paroda. Dailės mokytoja Stanislava Šarkauskaitė papasakojo, kad parodai atrinkti piešiniai sukurti per ilgą laiką, vieni iš jų – teminių pamokų darbai, kiti – išlaisvintos vaikų vaizduotės rezultatas. Pasitardami su mokytoja, moksleiviai patys renkasi, kaip norėtų išreikšti savo vaizduotę popieriaus lape. S. Šarkauskaitė linksmai prasitarė, kad kartais su vaikų nuomone nesutinka, bet nugali, žinoma, kūrėjas. Padedami mokytojos, apie savo piešinius kalbėjo ir patys vaikai. Jie pasakojo, kada ir kaip gimė konkretus piešinys, kokia jo technika. O parodoje eksponuojamų darbų technika pati įvairiausia: akvarelė, kreidelės, tušas, purškiami dažai ar net štampavimas kempinėle... Piešiniai labai skirtingi, nuo portretų, peizažų iki abstrakcijų. Įdomu ir smagu apžiūrinėti tokią parodą, klausantis mažųjų menininkų komentarų.

  Kviečiame ir Jus suskubti ir iki gegužės mėn. vidurio atvykti pasigrožėti mažųjų Rietavo dailininkų darbais!

  Skaityti daugiau...

 • Mokinių darbų paroda

  skelbimas 2018 04 04

 • Poezijos vakaras

  skelbimas 2018 04 03