Naujienos

 • Paroda Labardžiuose

  labardziai 2014-09-23Labardžių bibliotekoje šiuo metu veikia parodėlė „Rašytojui, kritikui, pedagogui, literatūros istorikui, kunigui Juozui Tumui-Vaižgantui sukanka 145 metai“.

 • Žemaitiškų skaitymų konkursas

  skelbimas 2014 10 22

 • Paroda

  P1010523Rugsėjo 2 dieną sukanka 60 metų kai gimė poetė, prozininkė, žurnalistė Violeta Šoblinskaitė - Aleksa.

 • Saulės laikrodžiai

  P1010498Karštą rugpjūčio 4 dienos popietę Labardžių bibliotekoje virė darbas. Ši popietė buvo skirta saulės laikrodžių gamybai. Bibliotekininkė Loreta Jurkienė susirinkusiems vaikams papasakojo apie pirmuosius laikrodžius, jų įvairovę, laikrodžių atsiradimo istorijas bei kitas įdomybes susijusias su laiku. O po to užvirė kūrybinis darbas. Tad, jei nežinai kiek laiko? Užsuk į Labardžių biblioteką. Ir laiką tau patikslins įvairiaspalviai, margi ir su dideliu entuziazmu padaryti saulės laikrodžiai.

  Kūrybinės dirbtuvės čia veikia kiekvieną vasaros pirmadienį.

 • Vaikų rytmetys „Gyveno kartą kunigaikščiai“

  DSC05840Rietavo Irenėjaus Oginskio viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrius pakvietė mažuosius skaitytojus į popietę apie Lietuvos valdovus. Vyr. bibliotekininkė R. Durkienė papasakojo vaikams, kad senovėje Lietuvą valdė kunigaikščiai. Papasakojo apie vienintelį Lietuvos karalių Mindaugą, kuris suvienijo Lietuvą.  Kalbėta apie Lietuvos didįjį kunigaikštį Vytautą ir jo nuopelnus Tėvynei, apie Žalgirio mūšio reikšmę. Renginio metu buvo skaitomos Šatrijos raganos istorinės pasakos. Vaikai supažindinti su knygomis, kuriose rašoma apie senovės Lietuvos valdovus.