Naujienos

 • Pradinukai

  1Šiandien, rugsėjo 4 d., bibliotekoje lankėsi net trijų Rietavo L. Ivinskio gimnazijos pradinių klasių mokiniai: 1c (mok. L. Tamulionienė), 2a (mok. B. Butkuvienė) ir 4a (mok. V. Auškalnienė). Vaikai su mokytojomis apžiūrėjo ir aptarė fotografijų parodą „Neregėta Lietuva“.

  Paroda bibliotekoje veiks iki rugsėjo 15 d., suskubkite pasigrožėti!

  Skaityti daugiau...

 • „MANO AUGINTINIAI IR KITI...“

  1Spalio  ketvirtoji yra pasaulinė gyvūnijos diena. Ta proga  Rietavo Irenėjaus Oginskio viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrius pakvietė mažuosius skaitytojus į rytmetį „Mano augintiniai ir kiti...“.

  Kodėl atsirado minėtina  diena, kokia yra pasaulio gyvūnijos įvairovė vaikams papasakojo vyr.bibliotekininkė Romualda Durkienė.

  Vieni  vaikučiai papasakojo apie savo augintinius, kiti – kokius svajoja turėti.

  Renginio metu  vaikai klausėsi pasakų apie gyvūnėlius, sprendė kryžiažodį, susipažino su knygelėmis ir žurnalais apie gamtą esančiais bibliotekoje.

  Skaityti daugiau...

 • Grožio vakaras bibliotekoje

  DSCF1286Spalio 1 d. popietę Rietavo sav. Irenėjaus Oginskio viešojoje bibliotekoje viešėjo grožio specialistai Rolandas Kieža ir Laima Krasauskienė. Jie susirinkusioms moterims moderniu aparatu nemokamai ištyrė veido odą bei patarė, kaip ją prižiūrėti. Po paskaitos apie odą bei odos priežiūros priemones moterys išmėgino specialistų pasiūlytas grožio procedūras. Vakaras buvo jaukus, įdomus ir naudingas.

 • Knygos padeda keliauti

  1Spalio 26 d. Daugėdų bibliotekoje vyko popietė „Knygos padeda keliauti“ į kurią susirinko Daugėdų pradinio ugdymo mokinukai. Daugėdų bibliotekos bibliotekininkė Audronė Siautilienė renginį pradėjo apie knygas kurios supažindina su kelionėmis, skatina keliauti. Taip pat paragino vykstant į kelionę perskaityti knygą apie tą šalį, įžymias vietas. Na o apie keliones, kelionių įspūdžiais dalijosi mokytoja Laima Šedvydienė ir buvusi mokytoja Aniceta Petrošienė. Mokytoja Laima pasakojo apie Lenkijos ir Vokietijos aplankytas vietas. Rodydama skaidres sudomino vaikus šių šalių įžymiomis vietovėmis, pilimis, bažnyčiomis. Buvusi mokytoja Aniceta kuri yra aplankiusi beveik visą Europa ir ne tik..Ji aplankė Lenkija, Suomija, Norvegija, Prancūzija, Italija, Maroka, Vietnamą ir dar daug kitų šalių daugiau nei 30. Vaikam pasakojo kaip smagu keliauti susipažinti su šių šalių istorijomis pabūti poilsinėse kelionėse. Na ir žinoma pritarė, kad knyga padeda keliauti.

  Renginio metu bibliotekoje buvo surengta knygų skirtukų paroda. Skirtukus bibliotekai dovanojo Aniceta. Ji iš kiekvienos kelionės parveža po knygų skirtuką.

  Skaityti daugiau...

 • „KNYGELĖS GIMIMAS IR GYVENIMAS“

   

  1Rietavo  Irenėjaus Oginskio viešosios bibliotekos  Vaikų literatūros skyrius pakvietė mažuosius skaitytojus į rytmetį „Knygelės gimimas ir gyvenimas“.  Renginio metu vaikai buvo supažindinti su knygos atsiradimo istorija, papasakota apie knygos kelią iki skaitytojo. Vyr.bibliotekininkė Romualda Durkienė pristatė  populiariausių šimto knygų vaikams ir Lietuvai sąrašą bei tame sąraše esančias knygas, kurios yra bibliotekos lentynose.  Taip pat vaikai papasakojo apie savo skaitytas knygeles.  Dalinosi mintimis kokios knygos jiems labiausiai patiko.    Renginio dalyviai nusprendė, kad knygelė gyvena tol, kol ji turi savo skaitytojų.

  Skaityti daugiau...