Naujienos

 • Sveikiname

  sveikinimas 12 29

 • Kalėdinių rankdarbių įdėjos

  2016 12 28Nuo lapkričio mėn. 28 d. iki gražiausių metuose švenčių – Kalėdų, biblioteka kvietė į kūrybines dirbtuves ,,Kalėdinių rankdarbių įdėjos”. Vaikučiai su dideliu noru gamino mažas kepurytes iš tualetinio popieriaus ritinėlių ir siūlų. Dirbo su karštais klijais, klijavo snaiges. Buvo aptarta, kaip savo mažom rankytėm galima gražiai papuošti Kalėdinį stalą, kaip maloniai nustebint savo rankomis padarytomis ir įpakuotomis dovanėlėmis.

  Labardžių bibliotekos vedėja T. Stancelienė.                                                                                 

 • „Vaikų bibliotekėlė 2016“

  1Gruodžio 19 d. Rietavo savivaldybės Irenėjaus Oginskio viešojoj bibliotekoj vyko knygų dovanojimo šventė „Vaikų bibliotekėlė 2016“.

  Renginio metu labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“ ambasadoriai ir savanoriai dovanojo geriausius 2015 m. vaikiškų knygų rinkinius visoms Rietavo sav. esančioms įstaigoms, kuriose yra vaikiškų knygų bibliotekos.

  Fondas veikia siekdamas aprūpinti Lietuvos bibliotekas , mokyklas, darželius geriausiomis lietuvių autorių sukurtomis knygomis vaikams, skatinti skaityti , o rašytojus kurti literatūrą vaikams.

  Svečiavosi seimo narys Andriejus Stančikas ir jo padėjėjas Rolandas Jurkus.

  Skaityti daugiau...

 • Knygų dovanojimo šventė „Vaikų bibliotekėlė 2016“

  skelbimas 2016 12 14Gruodžio 19 d. 14 val. Rietavo savivaldybės Irenėjaus Oginskio viešojoje bibliotekoje (Plungės g. 19) vyks knygų dovanojimo šventė „Vaikų bibliotekėlė 2016“. Renginio metu labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“ ambasadoriai ir savanoriai dovanos geriausius 2015 m. vaikų knygų rinkinius visoms Rietavo savivaldybėje esančioms įstaigoms, kuriose yra vaikiškų knygų bibliotekos. Maloniai kviečiame dalyvauti. Fondo globėja LR Seimo narė Greta Kildišienė.

  Labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“ įkurtas 2013 m. Steigėjai: Lietuvos muzikantas, prodiuseris, aktorius Andrius Mamontovas, Lietuvos agronomas, verslininkas, ūkininkas, politikas, mecenatas Ramūnas Karbauskis.

  Fondas veikia siekdamas aprūpinti Lietuvos bibliotekas, mokyklas, darželius geriausiomis lietuvių autorių knygomis vaikams, skatinti vaikus skaityti, o rašytojus kurti literatūrą vaikams.

  Skaityti daugiau...

 • „PIEŠTI STEBUKLAI“

  stebuklaiŠių metų gruodžio 5 dieną sukako 115 metų nuo garsaus animatoriaus, režisieriaus, scenaristo, kino filmų prodiuserio, pramogų parko „Disneilendas“ įkūrėjo Volto Disnėjaus gimimo.

        Tai sukakčiai paminėti  Rietavo Irenėjaus Oginskio viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyrius pakvietė mažuosius skaitytojus į rytmetį „Piešti stebuklai“. Apie Volto Disnėjaus asmenybę, jo veiklą ir kūrybą vaikams papasakojo vyr.bibliotekininkė Romualda Durkienė.  Taip pat supažindino su V.Disnėjaus knygelėmis, esančiomis bibliotekoje.

        Vaikučiai pasakojo, kokius animacinius filmukus yra matę ir kokie Volto Disnėjaus filmukų ir knygų herojai jiems labiausiai patinka.

        Artėja Kalėdos, tad bibliotekininkė palinkėjo vaikučiams sulaukti švenčių ir jas gražiai atšvęsti, trumpai priminė vaikams Kalėdų švenčių tradicijas. Vaikučiai sugiedojo adventinę giesmelę ir trumpai pasidalino savo šventiniais lūkesčiais.

  Skaityti daugiau...