Naujienos

 • POEZIJOS DIENOS MINĖJIMAS

  foto1Poezija – visų pirma – svajonė, jausmas ir muzika, meilė ir neapykanta, apmaudas ir ilgesys, nuoširdus vaiko juokas ir mąstančio žmogaus sarkazmas, verksmas su ašarom ir ašaros be ašarų... Viskas, kas žmogiška. (Poetas Paulius Širvys)

  Tverų gimnazija, miestelio  biblioteka ir kultūros namai gražiai paminėjo Pasaulinę Poezijos  dieną. Bibliotekos vedėja D. Grauslienė, pradėdama renginį, kalbėjo apie seniausius žmonijos istorijoje žinomus poetus, paskaitė  ištrauką iš Homero ,,Odisėja“. Į programą įsijungė  jaunieji poezijos skaitovai  – Airidas Gricius, Ernestas Šaukštelis, Elvina Barsteigaitė, Kamilė Grigulaitė, Eglė Varanavičiūtė,  gimnazistės Ugnė Griguolaitė ir Sonata Varanavičiūtė.  Poezijos posmus  skaitė kultūros namų meno kolektyvų dalyviai  - Irena Liškuvienė, Stanislava Jonutienė, mokytoja Danutė Zalepūgaitė.

     Tarp skaitymų skambėjo dainomis tapusios eilės, kurias atliko Tverų kultūros namų meno kolektyvas. 

  Skaityti daugiau...

 • Birutės Lengvenienės 75 – osios gimimo metinės

  1Labardiškiai taip pat nepamiršo pažymėt Birutės Lengvenienės 75 – ųjų gimimo metinių. Nepamiršo savo krašto poetės. Kovo mėn. 24 dieną Labardžių bendruomenės namuose įvyko popietė šios kūrybingos moters garbei.

  Renginio vedėja Romualda Durkienė su didžiule šiluma ir meile papasakojo apie poetės gyvenimą, pristatė jos kūrybą. Gerą nuotaiką paliko Reginos Tolenienės perskaitytos humoreskos, kurias baigdavo garsūs susirinkusiųjų plojimai. Pristatyta B. Lengvienės 20 knygų parodėlė. Norintys galėjo pavartyt ir savo rankose palaikyt šį mums brangų palikimą.

  Tądien už lango saulutė negailėdama dalijo malonią pavasarišką šilumą, o pas mus, mūsų patalpų viduje tai darė šios dvi gerbiamos viešnios – Romualda D. ir Regina T. Ačiū Joms.

                                                                              Renginio organizatoriai Labardžių biblioteka ir kultūros namai.

  Skaityti daugiau...

 • Parama 2%

  skelbimas 03 24

 • Piešinių konkursas

  skelbimas 03 21

  Konkurso nuostatai

   

 • Kovo 11 Labardžiuose

  1Kovo 11- osios šventei labardiškiai ruošėsi iš anksto – gamino geltonas, žalias ir raudonas gėlytes. Kovo mėn. 10 d. atėję į popietę, skirtą Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti, jas ,,pasodino‘‘ prie bendruomenės namų į dar žiemojantį gėlyną. Mūsų širdies ir rankų šiluma tėvynei sušvito trispalvės spalvomis, mūsų nuoširdžiomis šypsenomis. Tą dieną nors ir nedideliame ratelyje, bet didingai sugiedotas himnas, tylos minute pagerbti tie, kurie žuvo vardan nepriklausomybės, kartu prisiminėm, šios ypatingos dienos Lietuvai, faktus.

                                                                        Organizatoriai Labardžių kultūros namai ir biblioteka.

  Skaityti daugiau...