Naujienos

 • „Aš ir mano šeima“

  1Jungtinių tautų organizacija gegužės penkioliktąją paskelbė Tarptautine šeimos diena. Minime Šeimos dieną nuo 1994 metų. Tad artėjant šiai progai Rietavo savivaldybės Irenėjaus Oginskio viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrius pakvietė mažuosius skaitytojus į rytmetį „Aš ir mano šeima“.

  Apie šeimos svarbą žmogaus gyvenime, šeimos šventes kalbėjo bibliotekininkė Romualda Durkienė. Vaikučiai papasakojo, kokias tradicijas puoselėja savo šeimose, kokias šventes ir kaip švenčia šeimos rate. 

  R.Durkienė supažindino vaikus su bibliotekoje esančiomis knygelėmis apie šeimos šventes ir tradicijas. Palinkėjo mažiesiems turiningai ir smagiai tarp artimiausių žmonių atšvęsti Šeimos dieną.

  Rietavo sav. Irenėjaus Oginskio

  viešosios bibliotekos informacija

  Skaityti daugiau...

 • Žadvainių mokyklos moksleiviai Rietavo bibliotekoje

  12017 metų gegužės 15 dieną Rietavo savivaldybės Irenėjaus Oginskio viešąją biblioteką su dovanomis ir gera nuotaika aplankė Žadvainių pagrindinės mokyklos moksleiviai lydimi  bibliotekininkės Birutės Mažikienės. Bibliotekos darbuotoja Rita Dičiūnienė papasakojo apie biblioteką ir joje teikiamas paslaugas. Bibliografė Vilma Piliuvienė moksleivius supažindino su bibliotekoje veikiančia paroda „Iš bibliotekos archyvų“. Bibliotekos bičiuliai užrašė linkėjimus ant „Rankų“ ir nusifotografavo prie „EuroSienos“.

  Skaityti daugiau...

 • Europos diena bibliotekoje

  1Gegužės 9-ąją visoje Europos Sąjungoje minima Europos diena. Tai šventė simbolizuojanti Europos taiką ir vienybę. Jau trečią kartą Rietavo savivaldybės Irenėjaus Oginskio viešoji bibliotekoje šventiniu akcentu paminėta Europos diena. Gegužės 9 d., šventė „su šypsena“ prasidėjo skambant iškilmingam Europos Sąjungos himnui, vėliau šventės organizatorius bei dalyvius  linksmino Rietavo Mykolo Kleopo Oginskio meno mokyklos trimitininkai (vadovas Algimantas Krėpšta). Nuo ankstaus ryto mažieji europiečiai draugavo su Astrid Lindgren – švedų vaikų ir jaunimo literatūros rašytojos „Pepė Ilgakojinė“ personažu. Po žaismingų, linksmų žaidimų vaikai buvo pakviesti į „Pepės“ skaitymus , žiūrėjo pažintinį filmuką apie ES. Po smagių žaidimų ir dėlionių visi suskubo kirpti „žmogeliukus“ ir spalvinti visų 28 Europos Sąjungai priklausančių valstybių vėliavomis. Kūrybinėse dirbtuvėse „spalvingas pasaulis“ galėjo dalyvauti visi norintys. Savo išmonę rodė savanoriai iš gimnazijų, mokyklų, jaunimo centro jau balandžio viduryje piešę ir kirpę „rankos“ pavyzdį linkėjimų rašymui „Labas, Pasauli!“. Gražiu ratu sudėlioję nuspalvintus „žmogeliukus“ iš ES vėliavų , mažieji Lauryno Ivinskio gimnazijos pradinukai ir Rietavo lopšelio-darželio vaikučiai su mokytoja Genovaite Šauliene ir auklėtoja Alina Kuzmenkova nusifotografavo prie „EuroSienos“.  O kokia gi šventė be dovanų ir siurprizų.

  Skaityti daugiau...

 • Labas pasauli!

  skelbimas 2017 05 09

 • Europos diena

  skelbimas 2017 05 03v2