Naujienos

 • „TEATRO STEBUKLAS“

  1Artėjant tarptautinei teatro dienai, kovo 24 d., Rietavo savivaldybės  Irenėjaus Oginskio viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyrius pakvietė mažuosius skaitytojus į smagų rytmetį.

  Apie teatrą, kaip meno reiškinį, apie teatrų tinklą Lietuvoje, jų įvairovę vaikams papasakojo vyr.bibliotekininkė Romualda Durkienė.

  Rytmečio metu vaikai išbandė scenos kalbos ir raiškiojo skaitymo pratimus, bandė suvaidinti mizanscenas iš bibliotekoje esančių pjesių vaikams.  Linksmai ir išradingai stengėsi sukurti įvairius personažus.

  Išlydėdama mažuosius skaitytojus R.Durkienė pakvietė juos visus aktyviai lankytis Teatro dienų Rietave šventiniuose spektakliuose.

   

  Skaityti daugiau...

 • LANKĖSI MAŽIEJI...

  maziejiKovo 24 dieną Rietavo savivaldybės  Irenėjaus Oginskio viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriuje lankėsi vaikų lopšelio darželio  „  Bitučių“ grupės auklėtiniai.

  Apie biblioteką, kur gyvena knygelės, jiems papasakojo vyr.bibliotekininkė Romualda Durkienė.  Ji supažindino vaikučius su bibliotekos skaitytojų teisėmis ir pareigiomis, parodė, kokių knygelių vaikučiai gali rasti bibliotekos lentynose ir pakvietė mažuosius tapti knygelių draugais.      

 • „Velykoms artėjant“

  zuikisPavasaris atneša ir nuostabiai gražią Kristaus ir žemės prisikėlimo šventę – Velykas. Ta proga Rietavo savivaldybės Irenėjaus Oginskio viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyrius pakvietė jaunuosius skaitytojus pokalbiui apie artėjančią šventę.

  Apie Gavėnios laikotarpį, Velykų švenčių tradicijas  vaikams papasakojo bibliotekos tarnautoja Romualda Durkienė. Popietėje buvo kalbama apie velykinio margučio simbolinę reikšmę, jo puošybą, dažymo ir marginimo būdus. Prisiminti tradiciniai  Velykų valgiai. Kalbėta apie verbas bei Atvelykį (mažąsias vaikų velykėles).

 • „KNYGELIŲ PASAULIS“

  2017 03 04Rietavo savivaldybės Irenėjaus Oginskio viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriuje lankėsi vaikučiai iš Rietavo vaikų darželio.

  Apie bibliotekos knygelių pasaulį, apie knygelėse gyvenančias pasakas, eilėraštukus bei kitas įdomybes, apie tai, kuo garsus Rietavas, vaikučiams papasakojo bibliotekos tarnautoja Romualda Durkienė.  Mažieji bibliotekos svečiai susipažino su bibliotekos lentynose esančiomis knygelėmis, kompiuteriais.

  Bibliotekininkė  paragino vaikučius  tapti bibliotekos skaitytojais ir draugauti su knygelėmis.

  Rietavo sav. Irenėjaus Oginskio

  viešosios bibliotekos informacija

 • Konferencija

  skelbimas 17 04 03