Naujienos

 • Motinos dienos popietė Lioliuose

  1Gegužės 9 d. Liolių kaimo bibliotekoje  mamos rinkosi į joms skirtą Motinos dienos popietę. Susėdusios prie kavos ir arbatos puodelių mamos dalinosi šmaikščiomis ir jautriomis istorijomis bei džiaugėsi, kad kiekvienai iš jų teko patirti tą milžinišką motinystės džiaugsmą. Kartu su niekuo nepalyginama laime būti mama, ateina ir didžiulė atsakomybė, kurią kiekviena moteris, turinti vaikų, kantriai ir su besąlygiška meile neša visą gyvenimą, nepriklausomai nuo atžalų amžiaus. Dėl to, ypač svarbu, kartkartėmis rasti popietę sau, ypač tokia nuostabia proga kaip Motinos diena, nes mama ir yra tai, nuo ko viskas gyvenime prasideda.

  Skaityti daugiau...

 • Susitikimas su profesoriumi A. M. Olšausku

  1Gegužės 8 d. Rietavo sav. Irenėjaus Oginskio viešojoje bibliotekoje svečiavosi profesorius Algimantas Mečislovas Olšauskas. Jis skaitė paskaitą apie sveiką gyvenseną. A. M. Olšauskas Vilniaus universitete studijavo žmogaus biologiją ir augalų biologiją, žinias gilino Lietuvos mokslų akademijos Botanikos institute. Jau per 50 metų profesorius tyrinėja žmogaus galimybes apsisaugoti nuo ligų laikantis sveikos gyvensenos ir subalansuotos mitybos.

  Profesoriaus paskaita bibliotekoje susirinkusiai išskirtinai moteriškai auditorijai sukėlė daug klausimų ir diskusijų, tačiau buvo vieningai patvirtinta, kad sveikata – didžiausias žmogaus turtas.

  Skaityti daugiau...

 • Kviečiame į paskaitą

  skelbimas 2018 05 03v2

 • Europos diena 2018

  skelbimas 2018 05 03

 • KELIONĖ Į VILNIŲ

  1Balandžio 30 d. Nacionalinės bibliotekų savaitės proga Rietavo Irenėjaus Oginskio viešosios bibliotekos darbuotojos vyko į kelionę į Vilnių. Kelionės tikslas buvo aplankyti Vilniaus universiteto bei Nacionalinę Martyno Mažvydo bibliotekas. Rietavo bibliotekininkės liko labai patenkintos kelione, kurios metu galėjo palyginti savo ir kolegų darbo kasdienybę, pasidalinti patirtimi ir rūpesčiais ir, žinoma, pasigrožėti atnaujintomis Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos patalpomis. Bibliotekos kolektyvas dėkoja Rietavo savivaldybės administracijai, padėjusiai organizuoti kelionę.

  Skaityti daugiau...